Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb/MC | 2016-09-27 20:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Nagrodę dla Olsztyna wykorzysta Juvenia

Olsztyn24
Spotkanie prezydenta Olsztyna z władzami Juvenii (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Prezydent Piotr Grzymowicz spotkał się dzisiaj (27.09) z Elżbietą Górką i Zbigniewem Wytrążkiem - prezesem i wiceprezesem olsztyńskiego Stowarzyszenia Sportu Szkolnego Juvenia. Zasadniczym powodem spotkania było przekazanie Juvenii 4 tys. złotych - nagrody przyznanej Miastu Olsztyn przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich. Wolą prezydenta jest, by nagroda została wykorzystana na zakup sprzętu sportowego.

Miasto Olsztyn zostało wyróżnione przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich za udział w VIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich, w ramach którego odbyła się XXII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016. W ramach turnieju Juvenia zorganizowała Otwarty turniej tenisa stołowego, czym walnie przyczyniła się do zdobycia nagrody przez miasto.

Prezesi Juvenii zadeklarowali, że nagrodę przeznaczą na zakup pakietów lekkoatletycznych dla olsztyńskich szkół.
R E K L A M A
banner
Spotkanie w ratuszu było też okazją do omówienia problemów związanych z funkcjonowaniem sportu szkolnego w Olsztynie oraz stanu i perspektyw rozwoju szkolnej bazy sportowej.

W spotkaniu ze społecznikami udział wzięła dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Alicja Dzietowiecka.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl