Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-29 17:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekita jedzie do Kataru

Olsztyn24
Szymon Rekita
Wychowanek LKK Warmia Biskupiec Szymon Rekita znalazł się w kadrze Polski na kolarskie mistrzostwa świata. Kolarz startujący obecnie we włoskiej grupie GFDD Altopack wystartuje w kategorii młodzieżowców w wyścigu indywidualnym oraz ze startu wspólnego.

Mistrzostwa rozpoczną się za niespełna 2 tygodnie w stolicy Kataru Doha. W połowie września Szymon zajął 7. miejsce w rywalizacji zawodników do lat 23 na kolarskich mistrzostwach Europy w jeździe indywidualnej na czas i 12. w wyścigu ze startu wspólnego.

- Po mistrzostwach Europy mam spory niedosyt – mówi Szymon. - Niewiele brakowało, by walczyć o miejsca na podium. Teraz jestem skoncentrowany na przygotowaniach do startu w Katarze. Trzymajcie kciuki, na pewno dam z siebie wszystko, choć rywalizacja na mistrzostwach świata to ogromne wyzwanie.
R E K L A M A
banner
Zawodnicy są już na zgrupowaniu kadry w Katarze. Podczas mistrzostw świata juniorów w 2012 Szymon Rekita zajął 6. miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl