Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-09-29 17:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekita jedzie do Kataru

Olsztyn24
Szymon Rekita
Wychowanek LKK Warmia Biskupiec Szymon Rekita znalazł się w kadrze Polski na kolarskie mistrzostwa świata. Kolarz startujący obecnie we włoskiej grupie GFDD Altopack wystartuje w kategorii młodzieżowców w wyścigu indywidualnym oraz ze startu wspólnego.

Mistrzostwa rozpoczną się za niespełna 2 tygodnie w stolicy Kataru Doha. W połowie września Szymon zajął 7. miejsce w rywalizacji zawodników do lat 23 na kolarskich mistrzostwach Europy w jeździe indywidualnej na czas i 12. w wyścigu ze startu wspólnego.

- Po mistrzostwach Europy mam spory niedosyt – mówi Szymon. - Niewiele brakowało, by walczyć o miejsca na podium. Teraz jestem skoncentrowany na przygotowaniach do startu w Katarze. Trzymajcie kciuki, na pewno dam z siebie wszystko, choć rywalizacja na mistrzostwach świata to ogromne wyzwanie.
R E K L A M A
banner
Zawodnicy są już na zgrupowaniu kadry w Katarze. Podczas mistrzostw świata juniorów w 2012 Szymon Rekita zajął 6. miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl