Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2016-09-29 19:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Specjaliści od Inteligentnych Systemów Transportowych konferują w Olsztynie

Olsztyn24
Konferencja o ITS w Olsztynie (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Olsztyn szczyci się jednym z najlepszych na świecie Inteligentnych Systemów Transportowych. Olsztyński system został zaliczony do światowej Galerii Sław ITS. Nie dziwi więc, że dzisiaj (29.09) w Olsztynie rozpoczęła się dwudniowa konferencja poświęcona Inteligentnym Systemom Transportowym.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony został wykładom i prelekcjom z udziałem specjalistów z całego kraju. Prezentowane były m.in. rozwiązania zastosowane w Olsztynie, m.in. funkcjonalność, biletomaty, aplikacje mobilne, karta miejska. Przedstawione zostały także narzędzia ITS wykorzystywane w zarządzaniu komunikacją miejską oraz technologie inteligentnych kamer wykorzystywane w takich systemach. Wśród lektorów byli m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i dyrektor olsztyńskiego ZDZiT Jerzy Roman.

Jutro, w drugim dniu konferencji, jej uczestnicy będą mogli organoleptycznie zapoznać się z olsztyńskim ITS-em.
R E K L A M A
banner
Konferencję zorganizowali: Stowarzyszenie ITS Polska oraz Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl