Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2016-10-03 23:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Czarek Białecki 50. w Pucharze Świata w Płowdiw

Olsztyn24
Czarek Białecki na zawodach Pucharu Świata w Płowdiw | Więcej zdjęć »
W dniach 1-2 października w bułgarskiej miejscowośći Płowdiw odbył się Puchar Świata Juniorów w szabli. Do Bułgarii przyjechało 165 najlepszych zawodników na świecie w kategorii junior. W reprezentacji Polski wystartował Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, wychowanek UKS Hajduczek Olsztyn.

Po ostatnim turnieju Pucharu Polski Juniorów, w którym Czarek nie zanotował dobrego wyniku, byliśmy pełni obaw o jego formę sportową. Jak przystało na reprezentanta Polski, Czarek pokazał niesamowitą chęć udowodnienia, że należy do czołówki światowej, nie zważając na swój wiek.

Walki grupowe stały na bardzo wysokim poziomie, każda walka decydowała o awansie do dalszej fazy turnieju. Czarek na 6 walk wygrał 4 i awansował do fazy pucharowej.

W pierwszej walce pucharowej zmierzył się z reprezentantem Turcji. Wygrywając 15-11 znalazł się w 64. Następny przeciwnik, reprezentant Niemiec, okazał się minimalnie lepszy. Wygrywając 15-12 wyeliminował naszego zawodnika. Ostatecznie Czarek Białecki zajął 50. miejsce w Pucharze Świata. Jest to 6. wynik naszego reprezentanta w historii turniejów Pucharów Świata w Płowdiw.
R E K L A M A
banner
Miejmy nadzieję, że Czarek, który w tej kategorii będzie jeszcze startował 2 lata, przywiezie z dalekiej Bułgarii medal.

Grzegorz Białecki

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl