Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MBM | 2016-10-07 12:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy fortepian trafił do dobromiejskiej filii PSM w Dywitach

Olsztyn24
Do szkoły dostarczono trzy fortepiany do wypróbowania | Więcej zdjęć »
Nowy, lśniący, pachnący świeżością, a przede wszystkim pięknie brzmiący fortepian trafił do dobromiejskiej filii Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach. Kosztował 100 tys. zł, a jego zakup sfinansowały po połowie samorządy: Powiatu Olsztyńskiego i gminy Dobre Miasto.

Do szkoły zostały przywiezione trzy różne fortepiany. W środę, po przetestowaniu, ostatecznie został wybrany model Yamaha CX3 PE. Na swój pierwszy występ nie będzie długo czekał. Nie tylko dla instrumentu będzie to koncertowy debiut.

W sobotę 8 października uczniowie klasy fortepianu zagrają swój pierwszy popis – mówi Janusz Ciepliński, dyrektor PSM w Dywitach. - Bardzo się cieszę, że już po miesiącu nauki dzieci mogą zagrać to, czego się nauczyły, w dodatku na nowym, pięknym instrumencie. Zagra też Marek Salej, ich nauczyciel. Będzie więc okazja, by podziwiać pełne brzmienie i możliwości fortepianu.
R E K L A M A
banner
Koncert nie jest jedyną atrakcją wieczoru. W trakcie artystycznej uczty został też zaplanowany wernisaż prac plastycznych uczennicy szkoły Małgosi Borowik. Za młodych artystów trzymamy kciuki i życzymy udanego, pełnego dobrych emocji popołudnia!

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl