Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-10-14 20:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Władze miasta nagrodziły pracowników oświaty w dniu ich święta

Olsztyn24
Nagrody otrzymało 45 osób | Więcej zdjęć »
Jest jednym z najważniejszych świąt dla tysięcy pracowników oświaty. Także w Olsztynie uroczyście obchodzony był dzisiaj (14.10) Dzień Edukacji Narodowej.

W tym roku to święto szczególne. To ostatnie miesiące klas pierwszych w gimnazjach. On nowego roku szkolnego nie będzie już naboru do tych placówek. Dlatego też tego tematu nie dało się uniknąć.

- Nie chcę uprawiać polityki, ale jako samorząd musimy odnosić się do tego, co jest związane z edukacją i naszymi finansami - mówił prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Gimnazjalna młodzież jest, jak wykazują różne badania, w światowej czołówce. Nie działajmy więc pochopnie. Tutaj niezbędny jest dialog i poszanowanie wszystkich stron.
R E K L A M A
banner
Ale nie tylko o przyszłych zmianach w szkolnictwie była mowa podczas dzisiejszego spotkania władz miasta z pracownikami olsztyńskiej oświaty. Nie zabrakło też wyróżnień dla najlepszych z najlepszych. W tym roku złożonych zostało 75 wniosków o wyróżnienie miejskich pedagogów, nagrody dostało 45.

- Bardzo dziękuję za to wyróżnienie - mówiła jedna z nagrodzonych, do końca sierpnia bieżącego roku dyrektor Gimnazjum nr 15 w Olsztynie, Halina Solmińska. - Zakończenie kariery edukacyjnej w ten sposób to coś wyjątkowego i cudownego.

W olsztyńskiej oświacie pracuje około 3,6 tys. osób, w tym 2,5 tys. nauczycieli.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Miejski Dzień Edukacji Narodowej w Olsztynie 2016 (1)

14-10-2016

image galeria
Miejski Dzień Edukacji Narodowej w Olsztynie 2016 (2)

14-10-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl