Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-11-07 19:21 | Rozmiar tekstu: A A A

W Galerii Marszałkowskiej otwarto wystawę poplenerową Grunwald Art

Olsztyn24
Wystawę otwarto w Galerii Marszałkowskiej | Więcej zdjęć »
W Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie otwarto dzisiaj (7.11) poplenerową wystawę Grunwald Art. To już ósma edycja tego przedsięwzięcia.

Ideą pleneru jest wykorzystanie artystycznych inspiracji wydarzeniami związanymi z bitwą pod Grunwaldem. Stąd też dobór artystów z krajów będących spadkobiercami grunwaldzkiej tradycji. To nie tylko próby odtworzenia batalistycznych realiów, które z roku na rok odchodzą coraz bardziej na margines działań artystycznych, ale pokazanie szerokiej panoramy współczesnych odniesień do przeszłości, klimatu i fascynacji przeszłością.

Na wystawie możemy zobaczyć piętnaście prac artystów z Polski, Litwy, Rosji i Ukrainy - Marzeny Huculak (kurator ekspozycji), Ity Haręzy, Kateriny Kosjanienko, Ewy Pohlke, Oleny Priduwalowej, Siergieja Gorbaczewa,Gintautasa Vaicysa i Łukasza Zendlewskiego.
R E K L A M A
banner
Wystawę można oglądać do połowy grudnia bieżącego roku.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy Grunwald Art 2016

07-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl