Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2016-11-14 20:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Zostań Mistrzem Kuchni w nowej Strefie Smaku Aura Centrum Olsztyna

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Cenisz dobre jedzenie? Marzysz o nowych doznaniach kulinarnych? 19 i 20 listopada br. powinieneś być w Aura Centrum! Z okazji otwarcia nowej strefy restauracyjnej najbliższy weekend będzie obfitował w liczne atrakcje dla miłośników kuchni z różnych stron świata, przebiegające pod hasłem „Zostań Mistrzem Kuchni”. Na kulinarnej scenie Aury Centrum pojawią się wyjątkowi goście, m.in. Mateusz Gessler i gwiazdy popularnych programów telewizyjnych.

Pogoda za oknem sprzyja kulinarnym marzeniom o rozgrzewających, kolorowych daniach i nowych smakach. Tych, którzy pragną odmiany na talerzu, zapraszamy na weekend pełen atrakcji w Aura Centrum. Co ciekawego zaplanowano na te dni?

Przede wszystkim obecność wyjątkowych gości, u boku których mieszkańcy Olsztyna będą mogli spróbować swoich sił w gotowaniu. W sobotę, 19 listopada br., klienci centrum będą mieli okazję spotkać się z uczestnikami znanego programu kulinarnego dla dzieci, Mateuszem Truszkiewiczem i Amelią Kardaś. Dzień później, w niedzielę 20 listopada br., kuchnię Aury Centrum opanują gwiazdy programu telewizji TVN, Damian Kordas i Klaudia Budny – entuzjastka kuchni z Olsztyna. Aby stanąć u boku wschodzących kulinarnych mistrzów, klienci Aury będą musieli najpierw wysłać swoją aplikację poprzez profil na Facebooku centrum i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie oni powinni przystąpić do kuchennych zmagań na oczach klientów Aury Centrum. Osoby wyłonione w konkursie zostaną podzielone na drużyny, które w sobotę i w niedzielę będą gotować wspólnie z gwiazdami. Jurorem oceniającym prace zespołów będzie Mateusz Gessler, a jego prawą ręką Mateusz Czekierda – kandydat do tytułu Kucharz Odkrycie Roku 2015, który będzie jednocześnie pełnił rolę prowadzącego. Na pozostałych klientów Aury Centrum czekać będą konkursy na scenie, a w nich do wygrania kuchenne gadżety.
R E K L A M A
banner
- Cieszymy się, że możemy zaproponować klientom Aura Centrum nową ofertę, która bardzo zmienia kulinarny krajobraz naszego miasta. Mamy nadzieję, że ciekawi goście – reprezentanci nowoczesnego podejścia do gotowania – i liczne atrakcje zachęcą do wyjścia z domu i odwiedzenia naszej Strefy Saku jak największą ilość osób. Dla niezdecydowanych mamy zresztą specjalną zachętę – już od środy po mieście będą przechadzać się nasi kucharze, od których mieszkańcy Olsztyna będą mogli odebrać swoje ciasteczko z voucherem do właśnie do Strefy Smaku – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Przypominamy, że oferta gastronomiczna centrum poszerzyła się o: restaurację Olimp serwującą dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, restaurację Asia Hung z bogatą ofertą dań azjatyckich, punkt ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców i warzyw Na Zdrowie! Fresh, wywodzącą się z Bydgoszczy rodzinną Cukiernię Sowa i wiodącą polską lodziarnię Grycan. Nowe restauracje i kawiarnie startują już w środę, 16 listopada!

Z D J Ę C I A
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl