Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./k | 2016-11-17 18:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Festiwal Watch Docs zawitał ponownie do Olsztyna

Olsztyn24
Od prawej: Emilia Konwerska (MOK) i Jędrzej Kołakowski poprowadzili dyskusję nad filmem „Bez wyjścia” (fot. B.Wawrzyniewicz) | Więcej zdjęć »
Jedna z największych na świecie imprez filmowych poświęconych prawom człowieka zawitała ponownie do Olsztyna. Chociaż 14. edycja Objazdowego Festiwalu Filmowego Watch Docs oficjalnie rozpocznie się jutro (18.11) o godzinie 18.00, to już dzisiaj (17.11) jeden z 13. festiwalowych filmów zaprezentowano uczniom I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

Watch Docs to obecnie jedna z dwóch największych na świecie imprez filmowych poświęconych prawom człowieka, organizowana przez Helsińską Fundację Praw Człowieka i Społeczny Instyt Filmowy. Prezentuje filmy dokumentalne, w których zaangażowanie na rzecz praw jednostki łączy się ze sztuką filmową. Jest też najstarszym festiwalem filmów dokumentalnych organizowanym w Warszawie – pierwsza edycja odbyła się w 2001 roku.

Od 2003 roku organizowany jest doroczny Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs. Współorganizatorzy festiwalu objazdowego w poszczególnych miastach wybierają filmy z repertuaru ostatniej edycji warszawskiego MFF Watch Docs, opracowując program imprez towarzyszących. W tym roku festiwal odwiedzi blisko 40 miast.
R E K L A M A
banner
Szczegółowy program festiwalu wraz z opisem filmów i informacjami na temat uczestników dyskusji dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl