Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email maja17. | 2016-11-20 20:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Giełda Talentów i akcja charytatywna w ZSO nr 1

Olsztyn24
Giełda Talentów w ZSO nr 1 (fot. Maria Barcikowska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (18.11) w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie odbyła się Giełda Talentów. Wydarzenie zorganizowała Maria Barcikowska - szkolny doradca zawodowy, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Cała akcja dotyczyła aktywności i przedsiębiorczości uczniów ZSO nr 1 oraz propagowała ideę wolontariatu. Uczniowie klas pierwszych prezentowali swoje umiejętności, talenty i najmocniejsze atuty. Każdy w tym dniu mógł rozkoszować się pysznymi potrawami, mógł nauczyć się kilku słów w języku japońskim, gry na gitarze czy skrzypcach. Były też popisy kabaretowe, zumba i występy wokalne.

Podczas giełdy prowadzono też akcję charytatywną. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone zostały dla Fundacji Przyszłość dla Dzieci z Olsztyna. Każdy z uczniów za okazaną pomoc otrzyma imienne podziękowanie z fundacji oraz od organizatorów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.