Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Iwona Bolińska-Walendzik | 2016-11-23 18:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie z Hanną Brakoniecką już jutro w Starym Ratuszu

Olsztyn24
Hanna Brakoniecka W Starym Ratuszu podczas promocji książki „Wjechał we mnie tramwaj, czyli 77 historii o miłości”
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie i Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Olsztyn zapraszają jutro (24.11), o godzinie 17.00 do Czytelni Czasopism Starego Ratusza WBP na potkanie autorskie z Hanną Brakoniecką oraz promocję książki „Głowa na piecu, czyli 77 opowieści o dzieciach”. W programie również występ Ani Brody.

Po wydanej dwa lata temu książce „Wjechał we mnie tramwaj, czyli 77 historii o miłości” Hanna Brakoniecka nakładem SPP Oddział Olsztyn opublikowała kolejną pozycję pt. „Głowa na piecu, czyli 77 opowieści o dzieciach&rdqup;. Książki tworzą swojego rodzaju cykl krótkich opowieści połączonych wspólnym tematem. Tym razem autorka przenosi nas do świata dzieci, także tych już dorosłych − relacji, lęków, prostych spraw, trudnych wyborów. Warto wejść w ten świat, otworzyć się na swoje wewnętrzne dziecko i zobaczyć je także w drugim człowieku.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o najnowszej książce autorki: „Głowa na piecu, czyli 77 opowieści o dzieciach”. Wydarzenie wzbogaci występ Ani Brody, która zaśpiewa i zagra na cymbałach.
R E K L A M A
banner
Hanna Brakoniecka – pisarka, blogerka, rysowniczka. Pisze krótkie prozy: zwierzenia, monologi, dialogi, opowiadania. Publikowała w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. W 2010 r. Teatr Kreatury z Gorzowa Wlkp. wystawił spektakl na podstawie jej tekstów pt. Chłopski głos w reż. Przemka Wiśniewskiego. Wraz z mężem Kazimierzem wydała książkę HabraKabra– aforyzmy i rysunki satyryczne związane z ich małżeńskim pożyciem. W 2014 r. ukazała się książka pt. Wjechał we mnie tramwaj, czyli 77 historii o miłości (wyd. Borussia).  Mieszka w Olsztynie, z zawodu polonistka, matka dwóch synów i babcia dwojga poznańskich wnucząt.  

Zapraszamy! 

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.