Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-12-03 14:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Nauticus Yacht Club podsumował żeglarski sezon

Olsztyn24
Podsumowanie sezonu żeglarskiego Nauticusa | Więcej zdjęć »
Podsumowanie żeglarskiego sezonu 2016 było dziś (3.12) głównym powodem spotkania członków i sympatyków klubu sportowego Nauticus Yacht Club Olsztyn. Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Nauticus Yacht Club Olsztyn istnieje dziewięć lat. Zajmuje się przede wszystkim żeglarskim szkoleniem dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, chociaż przymierza się do rozszerzenia swojego zakresu działania na szkolenie juniorów, a w przyszłości również seniorów. W klubie szkoli się prawie setka młodych żeglarzy. Nauticus odpowiada również za żeglarskie szkolenie 25 uczniów klasy żeglarskiej utworzonej w tym roku z Szkole Podstawowej nr 18 w Olsztynie.

W dzisiejszym spotkaniu udział wzięli m.in. wiceprezydent Olsztyna Halina Zaborowska-Boruch, dyrektor biura sportu i rekreacji Urzędu Miasta Alicja Dzietowiecka i dyrektor wydziału polityki społecznej i organizacji pozarządowych Monika Michniewicz. Obecny był również dyrektor olsztyńskiego OSiR Jerzy Litwiński, który Nauticusowi udziela gościny na Słonecznej Polanie.
R E K L A M A
banner
Prezes Nauticusa Mariusz Goryszewski na spotkanie zaprosił także nestorów olsztyńskiego żeglarstwa. Zaproszenie przyjęli: Janusz Rejewski, Andrzej Nowicki, Wacław Szukiel i Rafał Szukiel. Mistrzowie zostali uhonorowani pamiątkowymi tabliczkami z własnym zdjęciem oraz albumami o żeglarstwie na Warmii i Mazurach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podsumowanie sezonu żeglarskiego 2016 Nauticus Yacht Club Olsztyn (1)

03-12-2016

image galeria
Podsumowanie sezonu żeglarskiego 2016 Nauticus Yacht Club Olsztyn (2)

03-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl