Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./k | 2016-12-04 12:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe z Hard Times

Olsztyn24
Hard Times (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru wczorajszego wieczoru (3.12) miała miejsce kolejna odsłona Olsztyńskich Dobranocek Bluesowych. Tym razem miłośnicy dobrej muzyki mogli posłuchać koncertu grupy Hard Times.

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa, grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca.

Są często zapraszani na międzynarodowe festiwale. Nikt wcześniej nie mieszał gospel z flamenco czy bluesa z krakowską balladą. Pomimo tej stylistycznej niejednoznaczności, Łukasz Wiśniewski w ankiecie czasopisma „Twój Blues” został uznany za Harmonijkarza Roku 2011, a Piotr Grząślewicz za Gitarzystę Roku 2011. Niewiele później album „Trio” zdobył tytuł Płyty Roku 2012 w plebiscycie portalu bluesonline.pl.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl