Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-12-07 20:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Kulturalny weekend z MOK zacznie się już jutro

Olsztyn24
Kamienica Naujacka MOK
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, zatem czas wprowadzić się w świąteczny nastrój. Pomogą w tym wydarzenia zaproponowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie na nadchodzące dni. Pierwsze z nich już jutro.

Prelekcja z cyklu Czwartki Wileńskie

„Działalność społeczna, kulturowa i oświatowa żołnierzy KOP w latach 1924-1939 na pograniczu polsko-litewskim” to tytuł kolejnej prelekcji organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej w ramach cyklu Czwartki Wileńskie. Spotkanie z dr hab. Haliną Łach odbędzie się w czwartek (8.12) o godz. 17.00 w Kamienicy Naujacka. Wstęp wolny.
R E K L A M A
banner
Magdalena Grzebałkowska w Galerii Rynek

W Olsztyńskim Obserwatorium Kultury pisarka i reporterka, autorka książek: „Beksińscy. Portret podwójny”, „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego” czy „1945. Wojna i pokój” nominowanej do tegorocznej Nagrody Literackiej „Nike”. Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską w staromiejskiej Galerii Rynek odbędzie się w czwartek (8.12) o godz. 18.00. Wstęp wolny.

VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania Czar”

Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz koncert Marty Andrzejczyk pt. „ZIMA: Zaczarowana skrzyneczka, czyli gdzie śpi ślimak” wypełnią program tegorocznej edycji konkursu „Kolędowania Czar”, którego organizatorami są: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, Stowarzyszenie Scena Babel oraz Miasto Olsztyn. Impreza odbędzie się w piątek (9.12) o godz. 10.00 w Kamienicy Naujacka. Wstęp wolny.

Festiwal chórów i zespołów UTW i ATW

To już trzecia edycja Warmińsko-Mazurskiego Festiwalu Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetów i Akademii Trzeciego Wieku „Hej Kolęda”. Wydarzenie pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, organizowane przez Akademię Trzeciego Wieku przy MOK, odbędzie się w sobotę (10.12) w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego 11. Początek o godz. 10.00. Wstęp wolny.

Magiczne kartki świąteczne

Nowe zajęcia familijne w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. W sobotę (10.12) o godz. 11.00 w Kamienicy Naujacka rozpocznie się trzygodzinne spotkanie pn. „Magiczne kartki świąteczne” w ramach programu Centrum Sztuk Wizualnych, które poprowadzi Joanna Kollender.

Opłata: 10 zł (płatność do 9 grudnia w Informacji Kulturalnej, ul. Dąbrowszczaków 3, materiały w cenie)
Zapisy: Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3, (89) 522 13 70, zapisy@mok.olsztyn.pl

Warsztaty w Akademii Dźwięku

Akademia Dźwięku to jeden z programów Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, oferujący kompleksową edukację techniczną w obszarze realizacji dźwięku. W dniach 10-11 grudnia w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena odbędą się kolejne weekendowe warsztaty z cyklu. Dwa spotkania pn. „Jak zabrzmieć dobrze w klubie” i „Efekty instrumentalne i wokalne” rozpoczną się o godz. 11.00. Wstęp wolny (obowiązują zapisy: organizator@mok.olsztyn.pl).

Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl