Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-12-08 20:21 | Rozmiar tekstu: A A A

BWA zaprasza w ten weekend na kiermasz sztuki

Olsztyn24
Kiermasz sztuki w ten weekend w BWA
Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Nieodłącznym elementem świąt są prezenty. Co roku zastanawiamy się, co podarować najbliższym. Chcemy, aby prezent był oryginalny i służył obdarowanemu przez długie lata.

Biuro Wystaw Artystycznych pod choinkę proponuje nam...sztukę. To właśnie w siedzibie tej instytucji, w nadchodzący weekend (10-11.12), po raz kolejny odbędzie się Kiermasz Sztuki „Kup sztukę pod choinkę”.

- Podczas kiermaszu mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu oryginalnych, artystycznych upominków w atrakcyjnych cenach - mówi Małgorzata Bojarska-Waszczuk, dyrektor BWA. - Na kiermaszu znajdą się m.in.: rysunki, grafiki, fotografie, malarstwo, a także wyjątkowa biżuteria artystyczna czy ceramika.
R E K L A M A
banner
Do udziału w kiermaszu zostali zaproszeni artyści z regionu, tworzący w szerokim spektrum tematów i technik. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że dzięki różnorodności artystycznych propozycji każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl