Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-12-11 15:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Świąteczny kiermasz sztuki odbywa się w BWA

Olsztyn24
To już siódma edycja kiermaszu | Więcej zdjęć »
„Kup sztukę pod choinkę!” - pod takim hasłem w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie odbywa się dwudniowy (10-11.12) świąteczny kiermasz sztuki. Podczas mijającego właśnie weekendu, w godzinach od 11.00 do 18.00, olsztynianie mogli skorzystać z przygotowanej wspólnie przez BWA i regionalnych artystów oferty, dzięki czemu będą mogli obdarować swoich bliskich w te święta nietuzinkowymi prezentami.

Tegoroczny kiermasz jest już siódmą odsłoną inicjatywy, poprzez którą Biuro Wystaw Artystycznych ma nadzieję przekonać mieszkańców miasta do zaprzyjaźnienia się ze sztuką. Można było na nim nabyć prace blisko dwudziestu autorów z Olsztyna i województwa, między innymi obrazy, kartki, rysunki i biżuterię, a nawet książki.

Autorzy biorący udział w kiermaszu to m.in.: Jolanta Badyna, Ewa Plichta-Lubieniecka, Iwona Bolińska-Walendzik, Joanna Milewicz, Barbara Lis-Romańczuk, Wioletta Jaskólska, Adam Kurłowicz, Natalia Tejs, Julita Wiench, Tomasz Witkowski, Marta Wasilewska-Frągnowska, Agnieszka Anna Dębkowska, Alicja Borsiak-Śleszyńska, Dariusz Zacharzewski i Elwira Iwaszczyszyn.
R E K L A M A
banner
Podczas kiermaszu była możliwość uzyskania porady, samodzielnego obejrzenia prac, a przede wszystkim nabycia ich po atrakcyjnych, autorskich cenach. Do godzin popołudniowych niedzieli właścicieli znalazło blisko 50 prac. Największym zainteresowaniem cieszyły się te autorstwa Tomasza Witkowskiego.

Spóźnialscy mają jeszcze nieco ponad półtora godziny (do 18.00), aby dotrzeć do BWA i skorzystać z niebanalnej oferty na ciekawe świąteczne prezenty. Polecamy!

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~kEBIZ / 2016-12-12 14:53
Pomysł B. DOBRY, ALE CZASOKRES DOSTĘPNOŚCI IDIOTYCZNY !!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl