Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-12-13 23:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie obchodzili 35. rocznicę stanu wojennego

Olsztyn24
Podczas uroczystości złożono kwiaty i znicze pod pomnikiem | Więcej zdjęć »
Trzydzieści pięć lat temu, w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku, Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego wprowadziła na obszarze kraju stan wojenny. Dzisiaj (13.12) w całym kraju odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary stanu wojennego. Obchody rocznicy, z inicjatywy Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ Solidarność, odbyły się również w Olsztynie.

W programie uroczystości znalazła się spotkanie pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny na Placu Solidarności oraz msza święta w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończona spotkaniem opłatkowym w Domu Parafialnym.

W uroczystościach wzięli udział m.in. Jerzy Szmit - wiceminister infrastruktury i budownictwa, Artur Chojecki - wojewoda warmińsko-mazurski, Marcin Kuchciński - członek zarządu województwa oraz Jarosław Słoma - wiceprezydent Olsztyna.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Olsztynie

13-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl