Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-12-14 14:52 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na przedświąteczne wydarzenia kulturalne

Olsztyn24
Ania Broda
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na przedświąteczne wydarzenia kulturalne. W programie koncerty, wystawa i warsztaty.

„Thousand Lakes” – koncert Ani Brody z zespołem

Ania Broda, Jacek Mielcarek, Kuba Mielcarek, Iwona Sojka i Mateusz Szemraj wystąpią dzisiaj (14.12) w olsztyńskim ratuszu (pl. Jana Pawła II 1, sala 219). Organizowany przez Miasto Olsztyn i Miejski Ośrodek Kultury koncert zatytułowany „Thousand Lakes” odbędzie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.
R E K L A M A
banner
Przegląd prac „Sąsiadów” w Amfiladzie

Klub Plastyka Amatora „Sąsiedzi” to istniejąca od 1979 roku grupa twórcza działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie, skupiająca plastyków amatorów z miasta i regionu. W czwartek (15.12) o godzinie 17.00 w Galerii Amfilada (Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3) odbędzie się XXXVII Przegląd Prac członków klubu.
 
Zajęcia familijne „Zimowe monidła”

W Centrum Sztuk Wizualnych – programie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie – aż cztery twórcze spotkania dla całych rodzin. 16-17 grudnia od godz. 13.00 i 15.00 w staromiejskiej Galerii Rynek będzie można pomalować monidło, zrobić zdjęcie, wydrukować i wysłać oryginalne świąteczne pocztówki do krewnych i przyjaciół.

Opłata: 10 zł (jedno spotkanie, płatność na miejscu w dniu zajęć).

Moderato „w świątecznym nastroju”

Świąteczny koncert w Kamienicy Naujacka. W niedzielę (18.12) grudnia wystąpi działający przy ośrodku Zespół Wokalny „Moderato”. Koncert pod kierownictwem Włodzimierza Jarmołowicza i przy akompaniamencie Damiana Michałowskiego, zatytułowany „W świątecznym nastroju”, rozpocznie się o godz. 17.00.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl