Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-06-17 18:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Slow Life Music Festival - nowy festiwal na imprezowej mapie Olsztyńskiego Lata Artystycznego

Olsztyn24
Konferencja w Informacji Kulturalnej MOK | Więcej zdjęć »
W drugi weekend lipca (9-10.07) na imprezową mapę Olsztyńskiego Lata Artystycznego wkroczy nowy festiwal muzyczny - Slow Life Music Festival, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury oraz autora bloga Brodata Muzyka - Tomasza Bielewskiego, pomysłodawcę wydarzenia. Przedsięwzięcie i jego genezę zaprezentowano podczas konferencji prasowej w Informacji Kulturalnej MOK z udziałem m.in. dyrektor ośrodka Agnieszki Kołodyńskiej i Tomasza Belewskiego.

Festiwal odbędzie się w dniach 9-10 lipca. W tym czasie na deskach Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie wystąpi jedenastu artystów tworzących muzykę alternatywną i songwriterską: Karlla, Blackberry Hill, BVRS, Kubaterra, Moriah Woods, Fismoll, Sonia Pisze Piosenki, Oly., Further Away, Patrick the Pan i Leski. Dodatkowo artyści podczas festiwalu będą pojawiać się w różnych punktach miasta, aby kameralnie zaprezentować swą twórczość i spotkać się z miłośnikami muzyki, ponieważ głównym założeniem wydarzenia jest promowanie idei spokojnego i niespiesznego życia, wyciszenia, odpoczynku na łonie natury połączonego z degustacją lokalnych przysmaków.

Organizatorzy weszli we współpracę z lokalami działąjącymi na Starym Mieście. Wszystkim osobom, które zaprezentują festiwalową opaskę (do odebrania przy wejściu do amfiteatru po okazaniu biletu -15 zł lub karnetu - 25 zł), będą proponować różnego rodzaju zniżki na swój asortyment.
R E K L A M A
banner
Więcej informacji o festiwalu w zapisie wideo konferencji oraz na stronie http://www.mok.olsztyn.pl/kalendarium/slow-life-music-festival

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa nt. Slow Life Music Festival

»

17-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.