Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-01-10 17:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę

Olsztyn24
Bogusława Trepanowska prezentuje identyfikator wolontariusza | Więcej zdjęć »
W najbliższą niedzielę (15.01) w Olsztynie odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane podczas imprezy datki przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. W programie m.in.: występy dziecięce, koncerty, kiermasze, darmowe porady lekarskie oraz wielkie granie na dwóch scenach - w Galerii Warmińskiej (o tym przedsięwzięciu informowaliśmy w materiale „W Olsztynie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy najgłośniej zagra w Galerii Warmińskiej”) i na scenie staromiejskiej.

Jubileuszowa odsłona WOŚP w Olsztynie nie doszłaby do skutku bez zaangażowania 443. wolontariuszy z odpowiednimi identyfikatorami oraz puszkami, którzy przy pomocy straży miejskiej i olsztyńskich taksówkarzy będą kwestować w całym mieście.

- Każdy wolontariusz będzie mieć na sobie czerwoną koszulkę
- przypominała odpowiadająca w olsztyńskim sztabie za wolontariat Bogusława Trepanowska podczas dzisiejszego (10.01) spotkania sztabu i sponsorów 25. Finału WOŚP w Olsztynie z mediami. - Kolejnym atrybutem każdego wolontariusza będzie puszka z 3. banderolami oraz identyfikator ze zdjęciem osoby zbierającej pieniądze, pieczątką i hologramem. Na puszcze musi się znajdować numer identyfikacyjny danej osoby wypisany na jej identyfikatorze.

UWAGA! Organizatorzy przypominają, że wolontariusze nie będą kwestować po domach. Znaleźć ich będzie można tylko na ulicach miasta, imprezach głównych oraz towarzyszących WOŚP.
R E K L A M A
banner
Odbędzie się wiele imprez towarzyszących finałowi. Pierwsza z nich - „Światło z Kabaretem, Naturalnie :)” - w minioną sobotę w Galerii Sowa. Wydarzenie w niedzielny wieczór zakończy natomiast tradycyjnie „Światełko do Nieba”, które w tym roku poszybuje w chmury ze sceny staromiejskiej i dachu Galerii Warmińskiej.

A wśród przewidzianych atrakcji są m.in. kiermasze ciast, wystawy, występy i koncerty muzyczne, podziwianie starówki z okien zabytkowych samochodów, zabawa w Galerii Warmińskiej, kąpiel morsów i wiele innych. Szczegółowy program tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wkrótce dostępny w zakładce „Co? Gdzie? Kiedy?”.

Jako patron medialny wydarzenia zapraszamy do zapoznania się z nim i do udziału w kweście. Więcej informacji na temat tegorocznego finału dostępnych jest w relacji wideo z dzisiejszej konferencji, którą wkrótce udostępnimy, oraz na stronie internetowej olsztyńskiego sztabu WOŚP pod adresem www.wosp.olsztyn.eu
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~mobi / 2017-01-12 17:57
A ja też dam dwa razy więcej z dwóch powodów: najazdu obcych wojsk i wypięcia się na WOŚP rządowej tv
~wot / 2017-01-11 17:52
Jak co roku wrzucę do puszki WOŚP datek na szczytny, jak zawsze, cel. A że ze wsparcia Orkiestry zrezygnował olsztyński ratusz, dam podwójną kwotę.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa przed 25. Finałem WOŚP w Olsztynie

10-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl