Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2016-01-13 17:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Ponad 318 tys. zł wrzucili do orkiestrowych puszek olsztynianie

Olsztyn24
Do puszek powędrowało ponad 318 tys. zł
Niezwykły finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sztabowcy właśnie skończyli liczyć datki przekazane przez olsztynian.

410 wolontariuszy można było spotkać w minioną niedzielę (10.01) na ulicach Olsztyna. To w dużej mierze ich zasługą jest sukces akcji zorganizowanej w stolicy regionu.

To, że było to wielkie osiągnięcie, potwierdza zebrana kwota. Właśnie policzone zostały pieniądze, które mieszkańcy Olsztyna wrzucili do puszek. Zebranych zostało nieco ponad 318 390,65 tys. złotych.
R E K L A M A
banner
Ta kwota może być jeszcze większa, bowiem wciąż trwają aukcje internetowe. Można zdobyć podpisaną przez siatkarzy piłkę, którą nasi reprezentanci grali podczas zwycięskich mistrzostw świata w 2014 roku. Poza tym do wylicytowania są niezwykłe fotografie podopiecznych Szpitala Dziecięcego w Olsztynie i kalendarz na 2016 rok z ich udziałem przekazany przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne Blur oraz możliwość posługiwania się statuetką „Kąpiący się Zimą” do końca 2016 roku wraz ze specjalnym certyfikatem.

Ostateczną kwotę, potwierdzoną przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poznamy prawdopodobnie w pierwszej połowie roku. Pieniądze te przeznaczone zostaną na sprzęt dla oddziałów pediatrycznych oraz godną opiekę osób starszych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl