Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-01-12 17:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Szefowie mediów na noworocznym spotkaniu u marszałka

Olsztyn24
Marszałek Gustaw Marek Brzezin zaprosił szefów lokalnych mediów na noworoczne spotkanie | Więcej zdjęć »
Tradycyjnie na początku roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbywa się spotkanie marszałka województwa z szefami działających w regionie środków masowego przekazu. W tym roku zaproszenie marszałka Gustawa Marka Brzezina na takie spotkanie przyjęli przedstawiciele 18. redakcji, głównie z Olsztyna, ale także z Elbląga, Ostródy czy Dobrego Miasta.

- Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim Państwu za zapewnianie komunikacji pomiędzy samorządem województwa a społeczeństwem regionu Warmii i Mazur - powiedział marszałek otwierając spotkanie. - Nie byłoby tej komunikacji bez Państwa działalności. Dziennikarska praca jest dla samorządu nie do przecenienia i bardzo ważna. Chciałbym też prosić na ten rok, który jest przed nami, by podtrzymywać tę bardzo rzeczową, niekiedy analityczną wręcz, komunikację.

Dalej marszałek krótko scharakteryzował miniony rok z punktu widzenia samorządu województwa, a także wskazał najważniejsze zadania jakie stoją przed samorządem w bieżącym roku. Co w tych sprawach marszałek miał do powiedzenia można zobaczyć na nagranym przez nas filmie wideo.
R E K L A M A
banner
Po wystąpieniu marszałka był czas na swobodną rozmowę o problemach regionu i działających w nim mediów.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wypowiedź marszałka Gustawa Marka Brzezina podczas spotkania z mediami

12-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl