Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-03-24 15:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydent na śniadaniu wielkanocnym z dziennikarzami rozmawiał m.in. o Światowych Dniach Młodzieży

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w olsztyńskim ratuszu | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim ratuszu prezydent miasta Piotr Grzymowicz spotkał się dzisiaj (24.03) z przedstawicielami lokalnych mediów na śniadaniu wielkanocnym.

Podczas spotkania gospodarz złożył swoim gościom życzenia z okazji zbliżającej się Wielkanocy oraz omówił kilka bieżących tematów dotyczących Olsztyna.

Jednym z tych tematów był stan przygotowań Olsztyna do ugoszczenia w stolicy Warmii i Mazur młodzieży w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w dniach 25-31 lipca w Krakowie. Miasto planuje przyjąć aż 3 tysiące osób, które miałyby gościć u nas w dniach 20-24 lipca.
R E K L A M A
banner
Goście mieliby zostać zakwaterowani w rodzinach, które zgłosiły swą gotowość do ich przyjęcia. W ramach pobytu zostanie im zaproponowana nieodpłatna oferta kulturalna, posiłki i darmowy transport.

Koszt przedsięwzięcia oszacowano na 300 tysięcy złotych. Władze Olsztyna uważają, że warto wydać taką kwotę, ponieważ te nakłady zwrócą się dzięki promocji miasta, jaka będzie miała miejsce wśród gości, jak i w mediach ogólnopolskich oraz światowych podczas trwania Światowych Dni Młodzieży.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Prezydent Olsztyna składa życzenia wielkanocne

»

24-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl