Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2017-01-16 13:46 | Rozmiar tekstu: A A A
Z partnerami i Joanną Jędrzejczyk

Galeria Warmińska również zagrała dla WOŚP

Olsztyn24
Podczas finału w galerii wystąpili m.in. rycerze z Olsztynka | Więcej zdjęć »
W Olsztynie odbył się wczoraj (15.01) 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby wspomóc jubileuszową kwestę, zorganizowano imprezy i zabawy, podczas których orkiestrowi wolontariusze zbierali do puszek datki, a uczestniczący w nich olsztynianie miło spędzali czas.

Na jedną z takich imprez zaprosiła Galeria Warmińska. Od godziny 13.00 na specjalnie w tym celu postawionej w centrum budynku scenie miały miejsce liczne atrakcje oraz licytacje fantów na rzecz WOŚP.

W programie imprezy znalazły się m.in.: koncerty Olsztyńskiego Spieniacza Bluesa, uczniów Studia gitary Goostaw oraz Sary Szymczak & M.A.S.B., pokaz magii i czarów w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego oraz występ rycerzy z Bractwa Rycerskiego Konwentu Świętego Piotra z Olsztynka. Przygotowano również blok sportowy - treningi w wykonaniu „Stomilanek” KKP Stomil Visacom Olsztyn, mini trening z Przemkiem Opalachem lub z siatkarzami Indykpol AZS Olsztyn.

Ponadto można było wydrukować w drukarce 3D kultowe orkiestrowe serduszko lub zrobić zdjęcie w fotobudce. Dla najmłodszych przewidziano warsztaty artystyczne i animacje. Zaplanowano też konkursy i aukcje, oraz kącik urody i zdrowia. Ponadto imprezie towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci i rodziców Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela.
R E K L A M A
banner
Jednym z ważniejszych punktów imprezy było spotkanie mistrzynią świata MMA federacji UFC Joanną Jędrzejczyk, która opowiedziała o swoich planach zawodowych na najbliższą przyszłość (więcej w zapisie wideo finału w galerii) oraz przekazała do zlicytowania na rzecz orkiestry voucher na trening z jej udziałem. Trafił on w ręce żony jednego z członków zespołu Enej, za kwotę 820 zł.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
25. Finał WOŚP w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

»

15-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.