Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
TL | 2017-01-17 19:28 | Rozmiar tekstu: A A A
Sportowcy Warmii i Mazur

Muzeum Sportu ogłosiło kolejny konkurs multimedialny

Olsztyn24
(fot. archiw. Muzeum Sportu)
Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie ogłosiło wczoraj (16.01) rozpoczęcie czwartej edycji multimedialnego konkursu pod hasłem „Sportowcy Warmii i Mazur”. Na konkursowe prace muzeum czeka do 31 maja.

Organizatorem konkursu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Zadaniem uczestników jest przedstawienie sylwetki sportowca, trenera, sędziego, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego lub dyscyplin sportowych, których działalność związana jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami.

- Chcemy, by pamięć o ludziach związanych ze sportem przetrwała próbę czasu i trwale wpisała się w pamięć mieszkańców naszego regionu - mówi Tomasz Lenkiewicz z Muzeum Sportu w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Konkurs kierowany jest głównie do młodzieży szkolnej województwa warmińsko-mazurskiego. Udział w nim mogą wziąć zarówno pojedynczy uczniowie, jak i maksymalnie 3-osobowe zespoły, które opracują multimedialny pokaz przedstawiający sylwetkę wybranego przez siebie bohatera konkursu lub dyscypliny sportowej. Dopuszczalna jest również kategoria „Open” – osoby niezwiązane ze  środowiskiem szkolnym.

Konkurs podzielony jest na następujące kategorie wiekowe:
» szkoły podstawowe,
» szkoły gimnazjalne,
» szkoły ponadgimnazjalne,
» uczelnie wyższe,
» kategoria „Open”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do organizatorów nagranych na płycie DVD (czytelne dla komputerów i odtwarzaczy DVD) materiałów przedstawiających sylwetkę wybranego bohatera lub dyscypliny sportowej. Prezentacja może zawierać wywiady ze sportowcami lub ich   rodzinami, biografie, sylwetki nauczycieli wychowania fizycznego, sędziów sportowych, filmy, zdjęcia, fragmenty wycinków prasowych itp. Należy podać  źródła, z których się korzystało.

Udział uczestników niepełnoletnich w konkursie uwarunkowany jest  pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Nadesłane prace będą wykorzystywane w działalności programowej Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem dostępny jest na stronie internetowej OSiR w Olsztynie www.osir.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl