Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-01-20 12:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Marszałek przewodniczącym Konwentu UWM

Olsztyn24
Gustaw Marek Brzezin został przewodniczącym Konwentu UWM | Więcej zdjęć »
Marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin został wybrany przewodniczącym Konwentu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Wybory odbyły się podczas wczorajszego (19.01) posiedzenia Konwentu.

- Samorząd województwa od początku doceniał wyjątkową rolę uniwersytetu dla regionu – mówi marszałek Brzezin. - Wspólnie dbamy, żeby kierunek rozkwitu uczelni był spójny ze strategią rozwoju Warmii i Mazur. Tego wyrazem była historyczna wspólna sesja sejmiku województwa i senatu UWM w listopadzie 2012 roku, czyli w tym samym roku, w którym powstał Konwent UWM. Na co dzień łączy nas stała współpraca przy realizacji i aktualizowaniu strategii.

Konwent to szacowne grono biznesowo-samorządowo-naukowe, które opiniuje i doradza w kierunkach rozwoju UWM - motoru napędowego nie tylko nauki, ale również całej sfery życia społeczno-gospodarczego Warmii i Mazur.
R E K L A M A
banner
Podczas wczorajszego posiedzenia konwentu rozmawiano m.in. o pogłębianiu współpracy z przedsiębiorstwami, opracowywaniu wspólnych projektów, aby szerzej wykorzystywać fundusze unijne. Władze UWM i konwent Uniwersytetu nakreśliły też program działania na najbliższe lata.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl