Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-02-02 15:47 | Rozmiar tekstu: A A A

„Podwórka z Natury” wybrane!

Olsztyn24
Dr inż. arch. Wiesława Gadomska będzie nadzorować studentów zaangażowanych w realizację programu
Znane już są olsztyńskie podwórka, które wezmą udział w pilotażowej edycji programu „Podwórka z natury”. W trakcie naboru, który trwał od od 16 do 20 stycznia, wpłynęło siedem zgłoszeń. Do udziału w programie zakwalifikowane zostały trzy zgłoszenia. Wybrane podwórka położone są przy pl. Konsulatu Polskiego, ul. Warmińskiej oraz na zapleczu ul. Limanowskiego.

Kolejnym etapem będzie wybór organizacji pozarządowej, która wesprze grupy sąsiedzkie w tworzeniu koncepcji zagospodarowania przestrzeni oraz realizacji prac na podwórkach. W prace zaangażowani zostaną również studenci kierunku Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, pod fachowym nadzorem dr inż. arch. Wiesławy Gadomskiej, którzy pomogą uczestnikom w zaprojektowaniu wymarzonego podwórka.

Program „Podwórka z Natury” jest realizowany w ramach wdrażania Miejskiego Programu Rewitalizacji Olsztyna 2020. Celem programu jest wzmocnienie integracji oraz pobudzenie aktywności mieszkańców oraz wykształcenie poczucia wpływu na najbliższe otoczenie, stanowiące miejsce zamieszkania. Rezultatem ma być również utworzenie atrakcyjnych przestrzeni pełnych zieleni, spełniających funkcje otwartego miejsca spotkań i integracji sąsiedzkiej.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl