Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2017-02-14 18:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Cezary Białecki reprezentował Polskę we Francji

Olsztyn24
Zawody Pucharu Świata Juniorów w szabli we francuskim Dourdon | Więcej zdjęć »
W dniach 11-12 lutego we francuskiej miejscowości Dourdon odbyły się zawody Pucharu Świata Juniorów w szabli. W czteroosobowej reprezentacji Polski znalazł się Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Turniej indywidualny rozpoczął się od walk grupowych. Walki były bardzo wyrównane. Początkowo Czarkowi nie szło zbyt dobrze. Na sześć stoczonych walk wygrał tylko dwie. Dało mu to jednak awans do strefy pucharowej, ale z bardzo złym rozstawieniem - 94.

W pierwszej walce pucharowej Czarek trafił na bardzo wymagającego, wyżej rozstawionego zawodnika z Kanady. Walka była wyrównana, jednak lepszym zawodnikiem okazał się barczewianin, wygrywając 15:12.
R E K L A M A
banner
W następnej walce Czarek trafił na reprezentanta Niemiec. Tu Czarek pokazał klasę wygrywając pewnie 15:8. W walce o najlepszą 16 turnieju Czarek spotkał się z zawodnikiem gospodarzy, z którym przegrał 15:9, kończąc tym samym udział w turnieju i zakończył turniej indywidualny na bardzo dobrym 32. miejscu.

Drugi dzień turnieju to walki drużynowe. Nasza drużyna z Czarkiem w składzie najpierw pokonała Kuwejt, następnie uległa reprezentacjom Niemiec i Francji. Na zakończenie zmagań drużynowych Polacy pokonali reprezentację Kanady, co dało im 7. miejsce w Pucharze Świata Juniorów.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl