Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-05-16 12:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Eliminacje do Fest Muzy 2015 zakończone

Olsztyn24
Siódme starcie wygrał zespół We All Eat Clouds | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie miała wczoraj (15.05) miejsce siódma odsłona eliminacji do wielkiego finału Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza 2015, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

O główną nagrodę ubiega się aż czternaście zespołów, które walczą o 5000 zł, sesję fotograficzną, nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, promocję medialną, bony i złote karty do sklepów muzycznych.

W czwartym starciu udział wzięły zespoły My Different Side i We All Eat Clouds, który też wygrał ten muzyczny pojedynek.
R E K L A M A
banner
Gościem specjalnym wieczoru oraz przewodniczącym jury był Piotr „Sikor” Sikorski, lider olsztyńskiego zespołu Zaraza.

Wczorajsza odsłona eliminacji była ostatnią w tej edycji konkursu. Zwycięzcy poprzednich sześciu spotkają się z We All Eat Clouds 13 czerwca w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie podczas Wielkiego Finału.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl