Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-02-17 16:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Kadra Straży Granicznej odprawiała się w Bezledach

Olsztyn24
Strażnicy graniczni podsumowali rok 2016 na odprawie w Bezledach (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W czwartek (16.02) w Bezledach odbyła się roczna odprawa kadry kierowniczej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Spotkaniu przewodniczył komendant WMOSG płk SG Tomasz Semeniuk.

Głównym celem odprawy było podsumowanie realizacji ustawowych zadań przez Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w 2016 roku. Omówiono także kierunki działania, m.in. w zakresie nielegalnej migracji i przemytu, oraz inne zagrożenia mogące mieć wpływ na bezpieczeństwo w bieżącym roku.

Podczas spotkania przedstawiono zagadnienia związane z wnioskowaniem o wyróżnienia podwładnych funkcjonariuszy. Omówiono też psychologiczne aspekty komunikacji wewnętrznej i charakter pomocy osobom w kryzysie.

W drugiej części odprawy kadra kierownicza oddziału zapoznała się z organizacją i infrastrukturą przejścia granicznego w Bezledach. Ponadto uczestnicy odprawy obejrzeli sprzęt służący do kontroli ruchu granicznego. Następnie udali się pod wieżę obserwacyjną w miejscowości Żardyny, gdzie dowiedzieli się jak ten sprzęt jest wykorzystywany w codziennej służbie. Mieli też okazję uczestniczyć w pokazie bezzałogowych statków powietrznych wykorzystywanych w ochronie granicy państwowej.
R E K L A M A
banner
Na zakończenie komendant WMOSG podsumował wyniki działalności oddziału oraz wskazał kierunki realizacji zadań w 2017 roku.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl