Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2016-10-12 17:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Strażnicy graniczni z Warmii i Mazur na misji w Bułgarii

Olsztyn24
(fot. archiw. WMOSG)
Trzech funkcjonariuszy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej rozpoczęło dzisiaj (12.10) misję w Bułgarii. Oddelegowani funkcjonariusze Straży Granicznej z Warmii i Mazur są specjalistami ds. nadzoru  i kontroli granic oraz kontroli granicznej.

Uczestnicy misji będą wspierać stronę bułgarską zarówno w przejściu granicznym, jak i w ochronie „zielonej” zielonej, wchodząc w skład załogi operatorskiej Przewoźnej Jednostki Nadzoru (PJN).

Misja koordynowana jest w ramach unijnej agencji do spraw granic Frontex. To już piąta w tym roku misja w Bułgarii, w której uczestniczą funkcjonariusze WMOSG. Obecnie trwają także misje w: Grecji, Macedonii i na Węgrzech, w której 10. funkcjonariuszy z Warmii i Mazur dba o szczelność granic Unii Europejskiej.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.