Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-02-21 15:00 | Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielę Akcja Katolicka przeprowadzi wentę dobroczynną

Olsztyn24
Konferencja prasowa ws. XIX Wenty Dobroczynnej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Srebrną zawieszkę z bursztynem od Pierwszej Damy RP, komplet kawowy z ćmielowskiej porcelany od Pani Premier, obraz od Marszałka Sejmu RP oraz wiele innych cennych przedmiotów i dzieł sztuki będzie można wylicytować podczas XIX Wenty Dobroczynnej Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej. Do udziału w tej akcji charytatywnej zapraszali dzisiaj (21.02) podczas konferencji prasowej w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Warmińskiej jej organizatorzy, beneficjenci i patroni.

Tegoroczna wenta odbędzie się w najbliższą niedzielę (26.02) o godz. 15.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Biletem wstępu będą „cegiełki” w cenie od 30 złotych, które można nabyć w recepcji Kurii Metropolitalnej przy ul. Pieniężnego, a tuż przed koncertem - w holu PSM. W programie wenty znajdzie się loteria fantowa, w której nagrodą główną będzie pielgrzymka do Rzymu ufundowana przez biuro podróży Cezar, aukcja obrazów i darów VIP prowadzona przez olsztyńskiego showmana Mariusza Korpolińskiego, a na zakończenie koncert Mieczysława Szcześniaka.

Dochód z tegorocznej wenty zostanie przekazany Warsztatom Terapii Zajęciowej prowadzonym przez Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Olsztynku. Otrzymane pieniądze posłużą beneficjentom do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego i komputerowego, a także umożliwią remont części pomieszczeń zajmowanych przez warsztaty.
R E K L A M A
banner
Więcej o niedzielnej wencie dobroczynnej w naszej wideorelacji z dzisiejszej konferencji prasowej.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa przed XIX Wentą Dobroczynną w Olsztynie

21-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl