Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-03-09 12:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Piękna pasja pani Reginy

Olsztyn24
Regina Lenkiewicz tworzy lalki z materiałów | Więcej zdjęć »
Spotkania pokoleń nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie z okazji Dnia Kobiet (8.03) należą do tradycji tej szkoły. Również w tym roku byłe i obecne nauczycielki spotkały się w szkolnej bibliotece na kolejnej odsłonie cyklu „Nauczyciel też człowiek”.

Cykl „Nauczyciel też człowiek” zapoczątkowano w SP 2 roku 2007. Od tego czasu, co roku można podziwiać pasje innego pracownika szkoły. Tym razem swoją pasję przedstawiła Regina Lenkiewicz, która od 3 lat jest na emeryturze - w SP2 przepracowała jako nauczyciel aż 21. 

Jak mówi bohaterka spotkania, mimo dużej ilości wolnego czasu ani trochę się nie nudzi. Poświęca go bowiem na odkrywanie kolejnych pasji. Największymi i najbardziej angażującymi są niewątpliwie wnuczęta i tworzenie gałgankowych przytulanek.
R E K L A M A
banner
Opowieści pani Reginy między innymi o tym, jak nauczyła się szyć, jak powstają pomysły na jej lalki, gdzie znajduje im nowe domy i jak jej rodzina zapatruje się na towarzyszący jej działaniom twórczy chaos można dowiedzieć się z zapisu wideo jej wystąpienia. Zapraszamy do oglądania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Tomek / 2017-03-10 15:27
Piękna opowieść o cudownej pasji... Brawo.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Regina Lenkiewicz o swojej pasji

08-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl