Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2017-03-13 12:31 | Rozmiar tekstu: A A A
„Odlotowy” koncert w olsztyńskiej filharmonii

Kierunek - Kuba!

Olsztyn24
Wykonawcy koncertu (fot. archiw. FWM) | Więcej zdjęć »
Z „Rey Ceballo Tripulacion Cubana” w kolejnym spotkaniu pod nazwą „Odlotowe koncerty” wraz „Filharmonia Airways” via Port Lotniczy Olsztyn – Mazury polecimy na Kubę. Będzie to trzecia (po USA i Rosji) koncertowa podróż organizowana przez filharmonię wraz z Portem Lotniczym w Szymanach. Tradycyjnie pasażerowie wchodząc na salę koncertową filharmonii przejdą przez lotniskowe bramki elektromagnetyczne oraz otrzymają kartę pokładową upoważniającą do „muzycznego lotu” na Kubę.

W dwóch podróżach w dniu 15 i 17 marca 2017 r., o godz. 19.00 kapitanem „Filharmonia Airways” będzie Reinaldo Ceballo – pianista, który wraz ze swoim zespołem zabierze nas w podróż na wyspę salsy, timby i cha-chy. Artysta od 15 lat związany z Polską stworzył kilka projektów, począwszy od znakomitej orkiestry „Calle Sol” (Ulica Słońca), przez jedyny w Europie musical „Conoce mi Cuba” (Poznaj moją Kubę), aż po kolejną, tym razem prawie w 100% kubańską orkiestrę „Tripulacion Cubana”, dzięki której usłyszymy największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach.

Rey Ceballo z „Tripulacion Cubana” to jeden z najpopularniejszych na polskim rynku muzycznym zespołów salsowych. Swoim repertuarem nawiązuje do muzyki kubańskiej we wszystkich jej odsłonach. Posłuchamy jak brzmią cha-cha, salsa, timba, latin pop i latin jazz w rdzennym wydaniu wyspiarskim. Miłym zaskoczeniem zapewne będą porywające latynoskie aranżacje największych przebojów radiowych ostatnich lat.
R E K L A M A
banner
Lider formacji, Rey Ceballo - to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer, pochodzący z Santiago de Cuba. Tajników fortepianu uczył go między innymi Ruben Gonzales. W zespole nie brakuje innych wybitnych talentów, na instrumentach perkusyjnych Eddy Aguero Ferrer, młody utalentowany perkusista. Jedną z czołowych wokalistek zespołu jest Yaremi Alfonso, która śpiewała z Omarą Portugondo!

Port Lotniczy Olsztyn–Mazury to położony w sercu regionu (Szymany) nowoczesny, międzynarodowy port z pełną infrastrukturą przygotowaną do obsługi samolotów pasażerskich poruszających się zarówno w trybie rejsowym i czarterowym. Liczba osób odprawionych w Porcie w roku 2016 wyniosła 47 146 osób. W tym samym okresie lotnisko obsłużyło 538 przylotów w ramach General Aviation - samolotów i statków powietrznych niebędących samolotami rejsowymi.

Wykonawcy koncertu: Rey Ceballo & Tripulacion Cubana w składzie: Reinaldo Ceballo – lider, fortepian, Fernando del Rio – kontrabas, Edilson Sanchez – gitara, Eddy Aguero – timbalesy, Yoiulan Perez – bongo, Reinier Calderin – conga, śpiew, Dominik Jaske – quiro, Michał Tomaszczyk – puzon, Luis Nubiola – saksofon, Damian Marat – trąbka, Yaremi de las Mercedes – śpiew, Tony Matamoros – śpiew, Noel Horta – śpiew.

Muzycznie na Kubę? Tylko z „Filharmonia Airways” 

Z D J Ę C I A
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl