Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-03-15 21:04 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza

Olsztyn24
 
W Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie czekają na olsztynian ciekawe wydarzenia. Już od jutra (16.03) prelekcja, koncert, teatr i spotkania plastyczno-teatralne.

Marcowy Eksponat Miesiąca w Muzeum Nowoczesności

Jutro (16.03) marca o godzinie 17.00 w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b zaprezentowany zostanie nowy Eksponat Miesiąca. O stuletniej żarówce Osram z prostym drutem wolframowym i historii jej podobnych opowie Rafał Bętkowski. W programie promocja ósmego numeru „Biuletynu Muzeum Nowoczesności”.
R E K L A M A
banner
Fest Muza 2017 – drugie starcie eliminacyjne

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie po raz kolejny organizuje konkurs dla młodych kapel z Warmii i Mazur, które marzą o występie przed dużą publicznością. W czwartek (16.03) o godzinie 19.00 w sali kameralnej pod amfiteatrem drugie starcie eliminacyjne. W narożnikach grupy The Dry Tears i Mean Thai. Gościem specjalnym spotkania będzie Aleksander „Olas" Ostrowski, multiinstrumentalista, perkusista Marka Piekarczyka, Chassis oraz Braci Soprano.

Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.

Warmińsko-Mazurskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”

Przed nami przegląd młodzieżowych grup teatralnych, tylko dla wnikliwych. Co w lustrzanym odbiciu – niewyraźne, nieuchwytne, nieoczywiste. Spotkanie w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena rozpocznie się o godz. 10.00, w piątek (17.03).

Organizatorami przeglądu są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz fundacja Teatrikon. Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.

Uczniowie SP 34 w dwujęzycznym programie artystycznym

„Saints and Scholars: St. Patrick’s Day” to tytuł dwujęzycznej imprezy, która odbędzie się w sobotę (18.03) w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 o godz. 11.00. Wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34. Ponadto w programie pieśni irlandzkie w wykonaniu Treva Hilla.

Zajęcia z papierowej wikliny

Koszyk, patera, a może oryginalna biżuteria? Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na marcowe zajęcia z papierowej wikliny w Centrum Sztuk Wizualnych. Czterogodzinne spotkanie w Kamienicy Naujacka rozpocznie się w sobotę (18.03) o godz. 12.00. Prowadzenie: Zenon Tylman. Opłata: 15 zł (najpóźniej do 17 marca w Informacji Kulturalnej).

Zapisy: (89) 522 13 70, zapisy@mok.olsztyn.pl.

Familijne zajęcia z kirigami

Papier niejedno ma imię. W niedzielę (19.03) w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 w godz. 11.00-13.00 odbędą się organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie familijne zajęcia z kirigami, które poprowadzi Marta Borkowska-Panufnik. Opłata: 5 zł (najpóźniej do 17 marca w Informacji Kulturalnej).

Zapisy: (89) 522 13 70, zapisy@mok.olsztyn.pl.

Koncert Agnieszki Panasiuk i gości

Z cyklu Instytut Muzyki Swojemu Miastu, w poniedziałek (20.03) o godz. 18.00 w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 odbędzie się koncert Agnieszki Panasiuk i zaproszonych gości.

Zajęcia lalkarskie dla dzieci

Z okazji Światowego Dnia Teatru Lalek, we wtorek 21 marca w Spichlerzu na Starym Mieście dwukrotnie odbędą się zajęcia lalkarskie dla klas II-V szkół podstawowych. Znakomita okazja, by wraz z animatorem stworzyć kukiełki z nietypowych materiałów i tchnąć w nie życie. Spotkania o godz. 8.30 i 11.00 poprowadzi Anna Nowak. Opłata: 5 zł (jedno spotkanie, na miejscu w dniu wydarzenia).

Zapisy: a.nowak@mok.olsztyn.pl.

„Zrób sobie teatr” w Spichlerzu

Z okazji Światowego Dnia Teatru Lalek, we wtorek (21.03) w Spichlerzu na Starym Mieście odbędą się familijne zajęcia pod nazwą „Zrób sobie teatr”. Wystarczy karton i parę pozornie niepotrzebnych przedmiotów, by w kilka chwil stworzyć domowy teatrzyk. Spotkanie dla dzieci w wieku 7-10 lat z opiekunami, które rozpocznie się o godz. 17.00, poprowadzi Anna Nowak. Opłata: 5 zł (jedna osoba, na miejscu w dniu wydarzenia).

Zapisy: a.nowak@mok.olsztyn.pl.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl