Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-03-16 22:15 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprosiła na Wymiennik kulturalny NGO

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Starym Ratuszu | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprosiła dzisiaj (16.03) olsztynian na otwarte spotkanie ph. „Wymiennik kulturalny NGO 2016” - prezentację dokonań organizacji pozarządowych w dziedzinie kultury.

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Olsztynie, która ma na celu zaprezentowanie dokonań organizacji pozarządowych w zakresie kultury. Organizatorzy przedsięwzięcia są zdania, że biblioteka jest dobrym miejscem, w którym animatorzy życia kulturalnego mogą spotykać się, wymieniać doświadczeniami oraz nakreślać skalę działań społecznych w obszarze kultury.

Podczas spotkania swoją działalność zaprezentowały Fundacja Borussia, Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynie, Fundacja Formwell i Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Olsztynie. Wystąpił również Krzysztof Margol – prezes Nidzickiej Fundacji Rozwoju „Nida”, który opowiedział o realizowanym przez fundację programie wioski garncarskiej.
R E K L A M A
banner
W ramach wymiennika WBP ogłosiła także konkurs ph.: „Wymiennikownia NGO”, w którym nagrodą był mini grant w wysokości 500 zł brutto na działanie w sferze kultury. Trafił on do Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”, które zgłosiło projekt „Uwolnij Książkę w Wójtowie”.

Partnerem wydarzenia był Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” prowadzący Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl