Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-12-19 19:46 | Rozmiar tekstu: A A A

O manierach przy stole słów kilka

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Starym Ratuszu WBP | Więcej zdjęć »
Zbliżająca się wielkimi krokami wigilia Bożego Narodzenia będzie doskonałą okazją do wykorzystania zdobytej wiedzy, jaką dzisiaj (19.12) uzyskali uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, uczestnicząc w spotkaniu „Wyczytywanie manier”.

Spotkanie zorganizowane przez ZSGS i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną odbyło się w Starym Ratuszu, a poprowadziła je Jolanta Urbanek, wicedyrektor szkoły.

Prowadząca przy wykorzystaniu odpowiednich fragmentów książek dostępnych w bibliotece wyłożyła słuchaczom zasady savoir-vivre dotyczące ucztowania i spożywania posiłków. Elementem warsztatów był również pokaz aranżacji stołu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~wot / 2016-12-19 23:16
Popieram wszystkie szkolenia o przyzwoitym zachowaniu się, nie tylko przy stole. Kilka dni temu poszedłem do sklepu po mięso i wędlinę. Już upatrzyłem sobie, co zjem na kolację, gdy stojąca za mną kobieta... zaczęła opowiadać przez telefon komórkowy, że "Basia ma dobre wyniki badania krwi, ale wymaz z tej rany pooperacyjnej jest okropny i nadal cieknie jej ropa!!! Gdy zwróciłem jej uwagę na niestosowność takich opowieści - odparła ze złością: "niech pan nie słucha." Katowanie osób postronnych nie tylko takimi rozmowami uważam za KOMPLETNY BRAK WYCHOWANIA!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie „Wyczytywanie manier” w Starym Ratuszu WBP w Olsztynie

19-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl