Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-04-05 19:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn pobiegnie

Olsztyn24
Od lewej: Jerzy Litwiński - dyrektor OSiR, Piotr Grzymowicz - prezydent Olsztyna i Paweł Rutkowski - WKR FAN | Więcej zdjęć »
To już kolejna edycja akcji zachęcającej do biegania organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Warmiński Klub Rowerowy Fan. Olsztyn Biega! jest miejskim cyklem imprez dedykowanym wszystkim chętnym osobom, całym rodzinom, bez względu na wiek i stopień wytrenowania. W ramach cyklu zaplanowano trzy biegi, z czego dwa na dystansie 10 km.

- Pierwszy odbędzie się 14 maja i przebiegać będzie ulicami:Kapitańska - Sielska - Schumana - mówił Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR, podczas dzisiejszej (5.04) konferencji prasowej na temat wydarzeń sportowych w Olsztynie. - Trasa biegu będzie posiadać atest PZLA.  

Na bieg można się zapisać poprzez stronę www.triathlonseries.pl bądź w biurze zawodów w dniach 13 i 14 maja. Kolejny bieg na 10 km, który odbędzie się 25 czerwca, zaplanowano w obrębie Starego Miasta i przyległych do niego ulic oraz parków. Przy tej okazji odbędą się biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. Akcję Olsztyn Biega! zakończy się 17 września II Ukiel Olsztyn Półmaratonem.
R E K L A M A
banner
- W tym roku chcemy zaproponować trasę biegnącą wkoło jeziora Ukiel - dodał Litwiński. - Będzie to bieg crossowy z wykorzystaniem ścieżek pieszo-rowerowych biegnących przy jeziorze Ukiel.  

Dla najlepszych w półmaratonie przewidziano nagrody finansowe za wygraną w klasyfikacji generalnej: 1. miejsce: 1500 zł, 2. miejsce: 1000 zł 3. miejsce: 500 zł oraz w 11 kategoriach wiekowych w wysokości od 100zł do 300 zł. Podczas wszystkich biegów uczestnicy mogą liczyć na elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne oraz napoje. Biegacze otrzymają również pamiątkowe medale.

Więcej na ten temat oraz o zbliżającej się miejskiej majówce w zapisie wideo konferencji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa nt. wydarzeń sportowych w Olsztynie

»

05-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl