Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-08-28 16:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Biegacze pożegnali lato

Olsztyn24
Biegi o Puchar Olsztyna | Więcej zdjęć »
Ponad 200. biegaczy stanęło dziś (28.08) na starcie biegów o Puchar Olsztyna w ramach biegowego cyklu „Olsztyn biega”. Biegacze zmagali się nie tylko z dystansem, ale także z wysoką temperaturą, która w czasie biegów przekraczała 30 stopni Celsjusza.

Dzisiejsze biegi po trasach wyznaczonych na terenie CRS Ukiel i nad Jeziorem Ukiel były ostatnimi w tegorocznego cyklu Biegowego Pucharu Olsztyna. Organizatorzy przygotowali cztery trasy dostosowane do wieku biegaczy. Była więc kilkusetmetrowa trasa dla najmłodszych, były trasy dla młodziaków i młodzieży oraz 10-kilometrowy bieg główny. Warunki rozgrywania biegów były ekstremalne, bo na zakończenie wakacji do Olsztyna powróciła bardzo wysoka temperatura. Dlatego towarem pierwszej potrzeby na trasach biegu była woda. A tę w nieograniczonych ilościach dostarczyło PWiK, chcąc przekonać olsztyniaków, że woda w kranach w naszym mieście jest najwyższej jakości.

Organizatorami rozgrywanych od 3. lat imprez biegowych z cyklu „Olsztyn biega!” są Warmiński Klub Rowerowy FAN oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wspierani przez licznych partnerów i sponsorów. Dzisiejsza impreza biegowa wpisana została w pożegnanie lata w CRS Ukiel.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Biegi z cyklu „Biegowy Puchar Olsztyna”

28-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl