Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2017-04-07 11:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Między Wilnem a Olsztynem

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Kamienicy Naujacka MOK (fot. BW - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się wczoraj (6.04) spotkanie z cyklu Czwartki Wileńskie zorganizowane prze MOK, Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej, Wydział Humanistyczny UWM i Związek Piłsudczyków RP Oddział w Lidzbarku Warmińskim.

Spotkanie poświęcono książce „Między Wilnem a Olsztynem. W 70. rocznicę przybycia Polaków z Wileńszczyzny na Warmię i Mazury”, która tego dnia miała swoją premierę.

Książka powstała pod redakcją Piotra Bojarskiego jest wynikiem konferencji, która miała miejsce 2 lata temu, w 70. rocznicę przybycia Polaków z Wileńszczyzny do naszego regionu. Jest to hołd złożony tym ludziom za ich wkład w rozwój Warmii i Mazur.
R E K L A M A
banner
W tytule zawarto teksty kilkunastu autorów poruszające różne zagadnienia, m.in. jak wyglądało Wilno w tamtym okresie czy opisy przymusowego przesiedlenia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl