Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2017-04-09 16:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Eliminacje do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Olsztyn24
Eliminacje do 62. OKR (fot. BW - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyły się wczoraj (8.04) eliminacje rejonowe do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zorganizowane przez MOK i Towarzystwo Kultury Teatralnej.

OKR to impreza otwarta o charakterze artystyczno-edukacyjnym, skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, odbywająca się w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, „wywiedzione ze słowa”, poezji śpiewanej oraz teatrów jednego aktora.

Konkurs prowadzony jest w drodze wielostopniowych przeglądów – środowiskowych, miejskich, gminnych, powiatowych/rejonowych, wojewódzkich i finałowych. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie interpretacji repertuaru lub zrealizowanie monodramu, którego uczestnik nie prezentował w poprzednich lub innych konkursach, oraz złożenie wypełnionej karty zgłoszenia.
R E K L A M A
banner
W tym roku w eliminacjach wzięło udział 14 osób. Laureatkami zostały Edyta Falkiewicz, Gabriela Ligman i Gabriela Maria Mróz w turnieju recytatorskim oraz Barbara Zielińska w turnieju teatrów jednego aktora.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl