Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Elżbieta Mika | 2017-04-10 19:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 7

Olsztyn24
Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 7 w Olsztynie (fot. G7 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (8.04) w Gimnazjum nr 7 w Olsztynie odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie wraz z pracownikami szkoły przygotowali szereg atrakcji dla swoich gości. Były m.in. grecka uczta, łamigłówki polonistyczne i matematyczne, doświadczenia chemiczne i fizyczne. Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami, poznać zasady rekrutacji, poczuć klimat placówki.

Od 1 września 2017 r. gimnazjum będzie pracować jako Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie i już teraz prowadzi rekrutację do IV i VII klas sportowych (lekkoatletyka, piłka ręczna) oraz klas dwujęzycznych.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~Zainteresowana / 2017-04-11 23:03
Gimnazjum nr 7 zostanie przekształcone w SP2 i dlatego od września rozpoczną naukę uczniowie w klasach VII i IV (lekkoatletycznej), dlatego organizowany był Dzień Otwarty. Zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych nauką i sportem, szczególnie tych najmłodszych (obecnych trzecioklasistów), którzy będą mogli rozwijać się pod okiem specjalistów już od IV klasy.
~Kebiz / 2017-04-11 12:01
To b. piękne, ale ... przecież gimnazja likwidują !
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl