Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-10 22:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Minęło 7 lat

Olsztyn24
Główna część uroczystości odbyła się na Placu Solidarności w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Olsztynie odbyły się dzisiaj (10.04) obchody 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej zorganizowane przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego, Delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie i Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Organizatorzy zaprosili olsztynian na uroczystość pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny na Placu Solidarności, gdzie z przemówieniem wystąpił wojewoda Artur Chojecki i odczytano nazwiska ofiar tej katastrofy lotniczej z 2010 roku. Delegacje m.in. władz samorządowych, stowarzyszeń, szkół i instytucji złożyły również kwiaty oraz zapaliły znicze pod pomnikiem.

Następnie uczestnicy uroczystości udali się do Urzędu Wojewódzkiego, w którym odbyła się konferencja „Katyń-Smoleńsk: Pamiętamy”. W jej programie przewidziano wykład dr. Pawła Warota (IPN) „Katyń a Smoleńsk”, występ zespołu z Liceum Akademickiego w Olsztynie i koncert patriotyczny rapera Tadeusza Polkowskiego „Tadka”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Obchody 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Olsztynie

10-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl