Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2017-04-20 15:12 | Rozmiar tekstu: A A A

„Korszakowo” Michalczenii bohaterem spotkania na dworcu

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się na Dworcu Głównymw Olsztynie (fot. BW - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W nietypowym jak na literackie spotkania miejscu, bo w poczekalni Dworca Głównego w Olsztynie, odbyło się wczorajszego (19.04) popołudnia zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie spotkanie z Jakubem Michalczenią, autorem książki „Korszakowo”, laureatem Konkursu Literackiego „Olsztyński Debiut 2016” Stowarzyszenia Pisarzy Polskich Oddział Olsztyn.

Jakub Michalczenia – urodził się w 1986 r. w Kętrzynie. Większą część życia spędził w kolejarskim miasteczku Korsze na Warmii. Obecnie związany jest z Olsztynem. Zbiór opowiadań „Korszakowo”, napisanych w latach 2005-2006, to jego pierwsza książka.

Szerzej o autorze i jego książce informowaliśmy w artykule „Katarzyna Matwiejczuk i Jakub Michalczenia zwycięzcami konkursu „Olsztyński Debiut 2016”. Zapraszamy również do zapoznania się z filmem dołączonym do tego materiału.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl