Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-11-25 14:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Iwona Łepkowska spotkała się olsztynianami w MOK

Olsztyn24
Ilona Łepkowska | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił wczoraj (24.11) na spotkanie z Iloną Łepkowską - pisarką, felietonistką i najbardziej w Polsce znaną oraz cenioną autorką scenariuszy.  

Spotkanie miało miejsce w staromiejskiej Galerii Rynek. Rozmowę z gościem specjalnym przeprowadziła Daria Bruszewska-Przytuła – badaczka kultury i literatury popularnej, jedna z organizatorek konferencji naukowej „Seriale w kontekście kulturowym”.

Rozmowa toczyła sie wokół książki autorstwa Ilony Łepkowskiej „Pani mnie z kimś pomyliła”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Muza w maju bieżącego roku. Rozmawiano także m.in. o życiu scenarzysty, drodze zawodowej bohaterki spotkania, pracy nad scenariuszami seriali, miłości, celebrytach i pomysłach na nową twórczość.
R E K L A M A
banner
Rozmowę zarejestrowaliśmy na filmach wideo, które wkrótce udostępnimy. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~mok / 2016-11-26 16:19
bardzo fajny wywiad.Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani przeprowadzająca wywiad. Słuchając jej ma się nieodparte wrażenie,że dorównuje swoim profesjonalizmem rasowym dziennikarkom z tv i to dzięki niej, nie umniejszając zasług oczywiście pani Łepkowskiej, ten wywiad był tak dynamiczny i ciekawy.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie z Iloną Łepkowską w MOK (1)

»

24-11-2016

image
Spotkanie z Iloną Łepkowską w MOK (2)

»

24-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl