Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-04-20 19:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydent Olsztyna w czołówce liderów Miast Przyszłości

Olsztyn24
Prezydent Piotr Grzymowicz odbiera wyróżnienie (fot. Marcin Kierul)
Tytułami Liderów Miast Przyszłości nagrodzono dziewięciu prezydentów w trzech kategoriach miast. Wśród nagrodzonych znalazł się również prezydent Olsztyna.

Ośrodek ThinkThank od pięciu lat realizuje projekt  Miasta Przyszłości”. W ramach tego projektu w środę (19.04) w Łodzi odbyła się Sesja Dialogu służąca, wymianie doświadczeń pomiędzy reprezentantami samorządów, biznesu, administracji centralnej i niezależnych instytucji zainteresowanych rozwojem miast. Końcową częścią sesji była gala rozdania tytułów Lidera Miasta Przyszłości. Wśród wyróżnionych był również prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

- Jest to przede wszystkim nagroda dla Olsztyna i jego mieszkańców - mówi prezydent Piotr Grzymowicz. - To mieszkańcy nadają miastu jego  przyszłościowy” charakter i pozwalają na szybszy oraz bardziej dynamiczny rozwój. Moim zadaniem jest dobrze wykorzystać czas, jaki wolą mieszkańców został mi dany, żeby w absolutnie społecznym interesie spożytkować ten niezwykły kapitał.
R E K L A M A
banner
Podczas gali wyróżniono dziewięciu prezydentów w trzech kategoriach miast do 60 tysięcy, do 120 tysięcy i powyżej 120 tysięcy mieszkańców. Doceniono w ten sposób inicjatywy służące mieszkańcom, niski poziom bezrobocia, dynamiczny rozwój transportu publicznego i dobrą kondycję budżetu miasta.

To nie pierwsze w tym roku wyróżnienie przyznane prezydentowi Olsztyna. W marcu, podczas uroczystej gali w ramach Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie, Piotr Grzymowicz otrzymał tytuł „Lidera Samorządu 2016”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl