Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-05-08 23:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Narodowy Dzień Zwycięstwa w Olsztynie

Olsztyn24
Obchody odbyły się na Placu Konsulatu Polskiego | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (8.05) w całej Polsce świętowano Narodowy Dzień Zwycięstwa. Na olsztyńską odsłonę uroczystości na Plac Konsulatu Polskiego zaprosił prezydent miasta Piotr Grzymowicz.

Gospodarz uroczystości jako pierwszy wystąpił z okolicznościowym przemówieniem. Głos zabrał również Marcin Kuchciński - członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego i Agnieszka Warakomska-Poczobut, reprezentująca wojewodę warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego.

W programie wydarzenia była także modlitwa za ofiary II wojny światowej odmówiona przez ks. Pawła Rzosińskiego z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie oraz mini recital pieśni wojennych w wykonaniu podopiecznych Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Nie zabrakło też ceremonii składania pod pomnikiem wieńców i wiązanek kwiatów.
R E K L A M A
banner
W uroczystości pod Kolumną Orła Białego udział wzięli posłowie na Sejm Anna Wasilewska, Andrzej Maciejewski i Janusz Cichoń, kombatanci i przedstawiciele służb mundurowych. Przybyły również poczty sztandarowe z olsztyńskich szkół.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Narodowy Dzień Zwycięstwa 2017 w Olsztynie

»

08-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl