Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-05-10 15:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn zaprezentuje się na targach w Chorzowie

Olsztyn24
 
Atrakcje Regionów, czyli Targi Turystyki Weekendowej to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Promuje wyjątkowe miejsca w kraju, pokazuje znane i mniej znane atrakcje turystyczne. Na początku czerwca w Chorzowie swoją ofertę turystyczną zaprezentuje również Olsztyn. 

- Chcemy zachęcić mieszkańców Dolnego Śląska do wizyty w Olsztynie - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta. - Poza atrakcjami naszego miasta przedstawimy również szczegóły akcji promocyjnej Visit Olsztyn. Nocujesz - zyskujesz.

Targi Atrakcje Regionów odbędą w dniach 2-4 czerwca na terenie Parku Śląskiego (Wojewódzki Park Kultury i Odpoczynku). Wizytę w Chorzowie poprzedza miesięczna kampania promocyjna miasta. Oprócz billboardów i autoboxów, które pojawią się na Dolnym Śląsku, przez cały maj spoty reklamowe emitowane w TV Silesia oraz Radiu Zet Gold będą zachęcać do odwiedzenia Olsztyna.
R E K L A M A
banner
To już drugie w tym roku targi w Polsce, na jakich Olsztyn prezentował swoją ofertę. W lutym gościliśmy na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. 

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl