Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-03-13 00:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukcesów Olsztyna ciąg dalszy

Olsztyn24
Krzysztof Otoliński odbiera nagrodę podczas targów „Wiatr i Woda” | Więcej zdjęć »
Wyjątkowo dobre dla Olsztyna są ostatnie miesiące. Zarówno samo miasto, jak i jego gospodarz, zauważane są tak na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. W sobotę (12.03) podczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda” dyrektor ratuszowej promocji Krzysztof Otoliński odebrał kolejne wyróżnienie dla Olsztyna - Nagrodę Przyjaznego Brzegu za rok 2015. Nagrodę przyznano za inwestycje w infrastrukturę olsztyńskich jezior i rzek.

- W trakcie ogłaszania werdyktu kapituły nagrody, usłyszałem, że jest to wyróżnienie za doskonały przykład zagospodarowania brzegów jezior, za stworzenie warunków do rekreacji i turystyki wodnej, a także za doskonałą promocję, dzięki której olsztyńskie obiekty i miasto Olsztyn są coraz bardziej znane w Polsce - mówi Krzysztof Otoliński. - Jurorzy dodali także, że nie wystarczy mieć na swoim terenie atrakcje, trzeba je także zaprezentować i „sprzedać” turystom.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce i ważnym wydarzeniem na rynku europejskim. Po raz pierwszy odbyły się w 1990 roku w Zegrzu. Rok później przeniosły się do Warszawy. W Centrum EXPO XXI gościły w latach 2002-2013, w 2014 roku Targi odbyły się na Stadionie Narodowym, zaś od roku 2015 przenoszą się do Centrum Targowo-Konferencyjnego MT Polska.
R E K L A M A
banner
Od 2004 roku właścicielem Targów jest firma Yacht EXPO – spółka założona przez wiodące polskie stocznie, producentów, importerów, dystrybutorów osprzętu żeglarskiego i motorowodnego oraz firmę specjalizującą się w organizacji targów – Murator EXPO. Od tego też roku Targi WIATR i WODA należą do International Federation of Boat Show Organisers (IFBSO) i legitymują się tym samym certyfikatem jakości, którym może poszczycić się jedynie elita tego typu imprez na świecie.

Od kilku lat każdorazowo w Targach WIATR i WODA w Warszawie bierze udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy i blisko 40 000 zwiedzających. To czyni nasze Targi największą tego typu imprezą w kraju jedną z największych w Europie. Rangę Targów WIATR i WODA podkreśla również fakt przyznawania na nich najważniejszych nagród branżowych, w tym Nagrody Jacht Roku w Polsce (Polish Yacht of the Year), Gwoździ Targów WIATR i WODA im. Jerzego Fijki, Nagród Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagród i wyróżnień PZŻ, PZMWiNW, WOPR i PTTK. Targi odbywają się przy tym pod patronatem najwyższych władz resortowych, uznanych organizacji i stowarzyszeń branżowych, przy wydatnej współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl