Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
OTM | 2017-05-11 20:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Chór Collegium Musicum na Festiwalu Trzech Narodów

Olsztyn24
 
Olsztyński Chór Kameralny Collegium Musicum 6 i 7 maja uczestniczył w Festiwalu Trzech Narodów w niemieckim Zittau i Gorlitz. Podczas koncertów wykonał utwór Feliksa Nowowiejskiego „Missa Stella Maris”, przygotowany podczas Międzynarodowych Warsztatów Chóralnych w Olsztynie w październiku ubiegłego roku.

Oprócz chóru w koncertach wystąpili: Akademischer Chor Zittau/Gorlitz, grupa chórzystów z czeskiego Liberca, Maciej Ingielewicz (organy-Polska) oraz dyrygenci - Janusz Wiliński (Polska) i Neithard Bethke (Niemcy).

To już kolejny projekt promujący muzykę polską i niemiecką przygotowany oraz realizowany przez obu dyrygentów, prezentowany w Polsce, Niemczech i Czechach.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl